Skip to main content

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

Wybierz swoją dietę

Active

Dieta dedykowana jest dla czynnych sportowców oraz osób podejmujących częstą aktywność fizyczną, których celem jest budowa masy mięśniowej lub zwiększenie wydolności organizmu. Zawartość makroskładników w diecie została uwzględniona na podstawie zaleceń Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego dla sportowców. Posiłki charakteryzują się zwiększoną zawartością białka i węglowodanów złożonych oraz istotnych składników odżywczych w diecie osób aktywnych (żelazo, kwasy omega-3) w porównaniu do pozostałych diet. Plan żywieniowy uwzględnia wszystkie grupy produktów, takie jak : warzywa, owoce, mięso, ryby, produkty zbożowe, nabiał.

Wege

Plan żywieniowy skierowany jest dla osób wykluczających mięso i ryby w codziennym menu. Dieta została skomponowana tak, by zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na białko i istotne w diecie roślinnej składniki odżywcze - żelazo, witaminy z grupy B, kwasy omega -3, wapń i magnez. Posiłki charakteryzują się łatwym i szybkim sposobem przygotowania.

Gluten & Lactose Free

Rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn zdecydowały się wykluczyć z diety gluten oraz laktozę. Plan żywieniowy uwzględnia produkty naturalnie bezglutenowe (np. komosa ryżowa, gryka, ryż, proso) oraz bezlaktozowe. Dieta jest zbilansowana i pełnowartościowa, idealna dla osób chcących uniknąć niedoborów żywieniowych stosując dietę eliminacyjną.

Czym wyróżniają się nasze plany żywieniowe spośród innych

 • Zero waste – tygodniowe menu przygotowane jest tak, aby zużywać całe standardowe opakowania produktów, dzięki czemu nie marnujesz ani, jedzenia ani pieniędzy
 • Łatwe i szybkie w przyrządzeniu propozycje – cenimy Twój czas. Lata doświadczeń pozwoliły nam na skomponowanie zbilansowanych, a zarazem jak najmniej pracochłonnych posiłków. Zadbaliśmy również o to, by po ich przyrządzeniu sprzątanie zajęło Ci jak najmniej czasu.
 • Szeroko dostępne produkty – diety oparte są na produktach sezonowych lub takich, które z łatwością powinieneś dostać w każdym supermarkecie. Zależy nam na tym, abyś mógł kupić potrzebne produkty w trakcie wizyty w jednym sklepie.
 • Profesjonalizm – plany żywieniowe ułożone są przez dyplomowanego dietetyka klinicznego. Każdy dzień menu ma odpowiednie proporcje makroskładników. Dzięki podanej informacji o wartościach odżywczych każdego posiłku, możesz upewnić się, że dieta jest poprawnie zbilansowana.

Co zawiera każdy plan dietetyczny

 • 7-dniowy plan żywieniowy z przepisami, fotografiami i informacją o wartościach odżywczych
 • lista zakupów „zero waste” –jadłospis zaplanowany jest tak, aby nie marnować żywności po otwarciu opakowania i zużywać np. cały woreczek ryżu czy cały kubek jogurtu
 • opieka dietetyka – do 14 dni od momentu zakupu planu żywieniowego masz możliwość skontaktować się z dietetykiem (messenger/telefonicznie). Termin konsultacji należy ustalić wcześniej. W ramach pakietu przysługuje 1 konsultacja.
 • Zalecenia i praktyczne wskazówki dostosowane do rodzaju diety

Najczęściej zadawane pytania

 • Nie wiem jaka kaloryczność diety będzie dla mnie odpowiednia. Skorzystaj z naszego kalkulatora podając: płeć, aktualną masę ciała, wzrost, wiek, aktywność fizyczną (chory, leżący w łożku  / niska aktywność / umiarkowana aktywność / aktywny tryb życia /  bardzo aktywny tryb życia / wyczynowe uprawianie sportu, cel ( redukcja masy ciała/ utrzymanie masy ciała / zwiększenie masy ciała)
 • Nie lubię produktu, który jest zawarty w jadłospisie. Jeśli ananas okaże się zbyt egzotyczny, zamień go na pomarańczę. Nie przepadasz za łososiem, wybierz makrelę lub śledzie. Jeśli nie potrafisz samodzielnie dobierać zamienników, skontaktuj się  z naszym dietetykiem.
 • Potrzebuję dostarczyć z dietą większą ilość białka / tłuszczu / węglowodanów. Jeżeli potrzebujesz podbić ilość określonego makroskładnika, to możesz zrobić to w bardzo prosty sposób. Wraz z planem żywieniowym dostajesz 3 osobne listy popularnych produktów, które dostarczają: 10g czystego białka lub 10g samego tłuszczu lub 10g węglowodanów. Wystarczy, że do menu dodasz interesujący Cię produkt.

Aby zamówić dietę odpowiednią dla siebie, zrób 3 kroki poniżej:

 1. Oblicz swoją kaloryczność w zależności od Twojego celu.
 2. Wypełnij formularz kontaktowy podając w treści wiadomości: obliczoną kaloryczność i rodzaj diety (Active, Wege lub Lactose & Gluten Free)
 3. Zapłać wygodnie online.
Wybierz swoją dietę i kaloryczność(required)

Cena: 69,00 PLN

Zapłać tutaj: