Skip to main content

O nas

Specjalizujemy się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej, terapii manualnej oraz masażu sportowym. Działamy w zakresie leczenia dolegliwości bólowych oraz przeciążeniowych, rehabilitacji przed i pooperacyjnej oraz fizjoterapii pourazowej jak i profilaktyki w sporcie. Pracując według najwyższych standardów charakteryzujemy się wysoką skutecznością i optymalizacją powrotu do aktywności naszych klientów.

Pierwsza wizyta

Pierwsze spotkanie zawsze ma charakter diagnostyczny. Terapeuta przeprowadza wnikliwy wywiad, badanie oraz analizę biomechaniczną. Po postawieniu wstępnej oceny przeprowadza terapię próbną, dzięki której potwierdza lub wyklucza postawioną tezę. Kolejnym etapem jest ułożenie
programu terapeutycznego, który realizuje z klientem podczas kolejnych spotkań.

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą:
– dokumentów diagnostycznych
– stroju sportowego razem z najczęściej użytkowanym obuwiem
– pozytywnego nastawienia.

Zespół

Klaudia Syjud

Absolwentka fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Trenuje osoby, które chcą zredukować masę ciała a przez dodatkowe problemy ze zdrowiem wymagają indywidualnego podejścia. Grupę pacjentów stanowią osoby z przewlekłym bólem odcinka lędźwiowego, kobiety w ciąży oraz osoby z zmagające się przeciążeniami stawów i tkanek miękkich układu ruchu.

Sara Rosińska

Fizjoterapeutka, trenerka przygotowania fizycznego. Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Pracuje z pacjentami ortopedycznymi, przed i pooperacyjnymi, bólowymi. W centrum jej zainteresowań znajduje się trening siłowy w fizjoterapii. Swoją wiedzę regularnie poszerza poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach

Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta

Specjalista w dziedzinie rehabilitacji ortopedyczno-sportowej i medycznej z wieloletnim stażem. Zajmuje się terapią pacjentów bólowych, urazowych oraz zawodowych sportowców. Poza terapią manualną, tworzyć indywidualne plany treningowe dostosowane do potrzeb klientów w oparciu o wiedzę i najnowsze doniesienia medyczne.

Wojciech Klauzner

Magister fizjoterapii z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach poświęconych tematyce fizjoterapii i osteopatii. Certyfikowany terapeuta metody FM Fascial Manipulation, Suche Igłowanie, Osteopatyczna diagnostyka i leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych oraz wielu innych. Pracuje z pacjentami bólowymi, dysfunkcjach kręgosłupa, kończyn górnych i dolnych, problemach ortopedycznych i rehabilitacji pooperacyjnej.

Agnieszka Skup

Fizjoterapeutka, trenerka personalna. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej, głównie terapii ruchowej. Posiada odpowiednią wiedzę pozwalającą zaprogramować bezpieczny trening dla osób po doznanym urazie lub kontuzji. Na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z przewlekłym bólem, przed jak i pooperacyjnymi.