Skip to main content

O nas

Specjalizujemy się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej, terapii manualnej oraz masażu sportowym. Działamy w zakresie leczenia dolegliwości bólowych oraz przeciążeniowych, rehabilitacji przed i pooperacyjnej oraz fizjoterapii pourazowej jak i profilaktyki w sporcie. Pracując według najwyższych standardów charakteryzujemy się wysoką skutecznością i optymalizacją powrotu do aktywności naszych klientów.

Pierwsza wizyta

Pierwsze spotkanie zawsze ma charakter diagnostyczny. Terapeuta przeprowadza wnikliwy wywiad, badanie oraz analizę biomechaniczną. Po postawieniu wstępnej oceny przeprowadza terapię próbną, dzięki której potwierdza lub wyklucza postawioną tezę. Kolejnym etapem jest ułożenie
programu terapeutycznego, który realizuje z klientem podczas kolejnych spotkań.

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą:
– dokumentów diagnostycznych
– stroju sportowego razem z najczęściej użytkowanym obuwiem
– pozytywnego nastawienia.

Zespół

Bartosz Klimek

Fizjoterapeuta

Znaczna część jego pracy to fizjoterapia ortopedyczno-sportowa. W gabinecie pomaga pacjentom z dolegliwościami bólowymi, problemami kręgosłupa, po urazach oraz zawodowym sportowcom i osobom uprawiającym sport amatorsko. Jest fizjoterapeutą kadry narodowej koszykówki U14, U15, U16.

Monika Karwowska

Fizjoterapeuta i trener personalny

Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii kobiet i treningu kobiet. W gabinecie przyjmuje także osoby cierpiące na dolegliwości układu ruchu oraz uprawiające sport wyczynowo. Doświadczenie w pracy ze sportowcami zdobyła między innymi, będąc fizjoterapeutą drużyny piłki ręcznej AZS AGH Kraków.

Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta

Specjalista w dziedzinie rehabilitacji ortopedyczno-sportowej i medycznej z wieloletnim stażem. Zajmuje się terapią pacjentów bólowych, urazowych oraz zawodowych sportowców. Poza terapią manualną, tworzyć indywidualne plany treningowe dostosowane do potrzeb klientów w oparciu o wiedzę i najnowsze doniesienia medyczne.